Корзина
15 отзывов
Поліпропіленова етикетка 50×50мм (кругла, прозора, чорна мітка 1000 шт.)

Поліпропіленова етикетка 50×50мм (кругла, прозора, чорна мітка 1000 шт.)

 • В наличии

155 грн./тысяча

+38 (063) 874 18 60
 • +38 (063) 32 76 444
 • График работы
 • Контакти
Поліпропіленова етикетка 50×50мм (кругла, прозора, чорна мітка 1000 шт.)Поліпропіленова етикетка 50×50мм (кругла, прозора, чорна мітка 1000 шт.)
155 грн./тысяча
В наличии
Купить
+38 (063) 874 18 60
 • +38 (063) 32 76 444
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа

                           Поліпропіленова етикетка 50×50мм

                         (кругла, прозора,чорна мітка 1000 шт.)  

Поліпропіленова етикетка – це самоклеюча етикетка з поліпропілену. Метод друку  – термотрансферний. Варіанти фарбувальної стрічки (ріббону) для друку: WAX\REZIN, REZIN. Етикетка поліпропіленова  30×30 мм.

Етикетка поліпропіленова  30×30 мм – використовується для екстримальних умов зберігання, можливий прямий контакт як і з прямим сонячним промінням так і з вологою. Для міцного склеювання з поверхнею можливе використання спеціальних клеювих сумішей на основі каучуку.

Наша компанія займається постачанням термо-етикеток та етикет-друкуючого обладнання. Ми постачаємо витратні матеріали та обладнання для виробничих підприємств, складів, магазинів та ін. Ми постачаємо різні види рулонних термо етикеток, ріббони, касові стрічки, принтери для друку етикеток і касових стрічок, а також сканери штрих-кодів та qr-кодів. Ви можете замовити рулонні термо етикетки у нас з будь-якого населеного пункту України і ми відправимо ваше замовлення зручним для вас перевізником, вартість доставки згідно тарифів перевізника.

Також ви можете купити термоетикетку у Львові завітавши до нас в офіс.

Наш офіс і склад знаходиться у Львові на вул. Городницька 56.

В межах Львова доставимо замовлення БЕЗКОШТОВНО.

Звертайтеся до нас за телефоном  (063) 32-76-444

Поліпропілен почали використовувати в середині шістдесятих років минулого століття. Поліпропілен виготовляють методом полімеризації пропілену, що знаходиться в газоподібному стані. Поліпропілен відрізняється високою щільністю, стійкістю на розрив, непроникністю для вологи, жирів і розчинників. Етикетки, виготовлені з поліпропілену, здатні витримати вплив зовнішніх агресивних середовищ, вони стійкі до багатьох хімічних речовин, не бояться розчинників, масел і спиртів, їм не страшні прямі сонячні промені і глибоке заморожування.

Поліпропілен етикетка (ПП) використовується для маркування широкого спектру товарів і упаковок: вироби з текстилю та пластмаси, автомобільні компоненти та деталі, багаторазові контейнери, електроніка, лабораторні зразки, харчові продукти і т.п.

 Основні плюси поліпропіленових етикеток:

 • Збереження стабільних розмірів;
 • Жорсткість і прозорість;
 • Вторинна переробка;
 • Мала товщина.

Завдяки тому, що поліпропілен етикетка має малу товщиною і високою прозорістю, її можна наклеювати на упаковку, домагаючись видимості того, що текст або зображення нанесені безпосередньо на упаковку.

Розрізняють декілька видів поліпропіленових етикеток:

 • Етикетки з повним клейовим шаром – відмінно протистоять впливу зовнішніх агресивних середовищ. Під час транспортування вони не стираються, не рвуться, не коробляться і не вигоряють. Їх можна клеїти автоматичним або ручним способом.
 • Етикетки, що мають одну або дві клейові смуги, розташовані по краях. Найчастіше такі етикетки використовують для маркування медичних препаратів, харчових упаковок, хімічної продукції.

Для друку на пропіленових етикетках найчастіше використовуються ріббони на основі смоли і воску ( WAX / RESIN ). Для більш стійкого зображення, яке може бути під впливом високих температур, краще використовувати ріббони на основі смол (RESIN).

Поліпропілен етикетка може бути як прозорою, так і білої. Якщо друк проводиться на прозорому матеріалі, термотрансферний принтер необхідно переналаштувати в режим роботи “чорна мітка”.

Ми пропонуємо величезний вибір поліпропіленових етикеток, всіх розмірів, а також фарбувальні стрічки для них.

Основные
Ширина30 мм
Высота30 мм
МатериалПолипропилен
ЦветПрозорий
 • Цена: 155 грн./тысяча